پیش بینی افزایش تولیدات کفش ایمنی کارگری در لندن به در بسته خورد

برای کارگرانی که در محل کار با برق تماس دارند، کفش های عایق الکتریکی جزء ضروری تجهیزات حفاظت فردی هستند. یک برقکار ساده یا شخصی که با مدارها و ماشین های ولتاژ بالا کار می کند به محافظت در برابر خطرات الکتریکی نیاز دارد.
کفش های عایق الکتریکی با کف و پاشنه غیر رسانا و مقاوم در برابر ضربه تولید می شوند. آرک کفش های ایمنی ریما و چکمه های پرو با عایق الکتریکی را ارائه می دهد.
 کفش های فشار قوی رینو از نوع کفش ایمنی کارگری هستند که برای برق فشار قوی تا 20 کیلو ولت مناسب هستند. این نوع کفش ها از اتصالات الکتریکی جلوگیری کرده و در نهایت خطر برق گرفتگی را کاهش می دهند.

مواد منفجره

اگر در اطراف مواد منفجره یا سایر مواد بسیار واکنش پذیر یا قابل اشتعال کار می کنید، احتمالاً به کفش های عایق الکتریکی (به عنوان ویژگی ESD) نیاز خواهید داشت.
کفش کار رسانای الکتریکی به جلوگیری از الکتریسیته ساکن کمک می کند. بدون این احتیاط، الکتریسیته ساکن روی بدن شما به راحتی می تواند مشتعل شود و باعث آتش سوزی یا انفجار شود.
 جوراب های ابریشمی، پشمی و نایلونی را نباید در این نوع محیط های کاری یا با این نوع کفش ها پوشید، زیرا این مواد الکتریسیته ساکن نیز تولید می کنند.
سقوط اجسام
اگر در معرض خطر افتادن اجسام هستید، به چکمه های ایمنی با کلاهک نیاز دارید. این کفش ایمنی دارای محافظ پنجه می باشد که معمولاً از استیل ساخته می شود.
به عنوان مثال کفش ایمنی آرک لونا با پنجه استیل و کفش ایمنی آرک نوا با پنجه کامپوزیت از جمله کفش های ایمنی هستند که می توانند ضربه 200 ژول را تحمل کنند.
اجسام تیز و برش
اجسام نوک تیز در کف محل کار خطرات جدی برای کارکنان به همراه دارد. اجسام تیز مانند میخ یا پیچ می توانند کف کفش های معمولی را سوراخ کرده و به پای شما آسیب برسانند.
 کفش ایمنی مقاوم در برابر اشیاء (اصطلاحاً با کفی ضد میخ) شامل یک صفحه فولادی است که در وسط زیره قرار می گیرد و از خطرات ناشی از پا گذاشتن بر روی اجسام تیز محافظت می کند. تمامی کفش های ایمنی آرک را می توان با صفحه ضد ناخن سفارشی کرد.