از لباس یگان ویژه بچه گانه برای صرفه جویی در مصرف برق استفاده نمایید

بسیاری از والدین تازه وارد هنگام خرید لباس نوزاد زیاد فکر نمی کنند.

در واقع، بیشتر والدین هنگام تهیه کت و شلوار کودک خود، فقط به یک فروشگاه کودک سر می زنند و زیباترین لباس هایی را می خرند که توجه آنها را جلب می کند.

با این حال، بین شیر دادن، تعویض و تسکین، آخرین چیزی که می‌خواهید این است که از لباس‌هایی ناراحت شوید که بیش از حد دردسر دارند، بابا را تحریک می‌کنند یا آنها را به گریه می‌اندازند و عموماً فضا را هدر می‌دهند.

برای دوخت لباس یگان ویژه بچه گانه به هیچ وجه از پارچه های بی کیفیت استفاده نکنید.

لباس

آیا می‌دانستید که انتخاب لباس کودک به جز طرح، چیزهای بیشتری نیز دارد؟

عواملی مانند نرمی، اندازه و حتی نوع بست های استفاده شده می تواند بر روحیه قهرمان کوچک شما تأثیر بگذارد.

تصور کنید که یک لباس خارش دار، تنگ و گرم در تمام روز بپوشید، کودک شما خوشحال نخواهد شد. بدتر از آن، نوع لباس نامناسب می تواند زندگی کروبی شما را به خطر بیندازد!

بنابراین، چگونه مطمئن می شوید که لباسی که انتخاب می کنید نه تنها برای کودک مناسب است، بلکه راحتی و راحتی را نیز ارائه می دهد؟ ما نکاتی در مورد نحوه انتخاب لباس کودک برای شما داریم!

1. لباس هایی به اندازه کودک خود انتخاب کنید

سایز لباس نوزاد با توجه به سن می باشد.

با این حال، از آنجایی که همه افراد با سرعت متفاوتی رشد می کنند، باید با دقت بر اساس اندازه کودک خود انتخاب کنید.

بابا ممکن است همسن کودک دوست شما باشد، اما می تواند یک اندازه بزرگتر باشد یا برعکس! از آنجایی که سایز لباس نشانه رشد کودک شما نیست، نگران نباشید که کودک شما سایز بزرگتر یا کوچکتر می پوشد.

باهوش باشید و لباس‌هایی را با اندازه بزرگ‌تر انتخاب کنید (مثلاً به جای 0 تا 3 ماهگی، 3 تا 6 ماهگی را برای نوزاد انتخاب کنید)، تا بتوانید استفاده از آن را افزایش دهید.

همیشه می‌توانید آستین‌ها را اگر خیلی بلند است بالا بزنید و با رشد کودکتان، آن‌ها را باز کنید.

بامبو اگرچه گرانتر است، اما برای نوزادان مبتلا به اگزما مناسب است، زیرا ضد حساسیت است و برای پوست خنک و تسکین دهنده است.